Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dreamfancy // Kamer Multihack // Speed Hack // Oto Pot Basma Oto Skill // Weapon Mode
dreamfancy;7859281 Wrote:[COLOR="Blue"][CENTER][SIZE="3"]Ilk Olarak Hileyi Acarken Sifre ister Hemen Begenin Yoksa Hileyi calistirirken sifre bulamaz goremezsiniz. Aktif Olmaz.[/SIZE][/CENTER][/COLOR]

[CENTER]Sakın Okumadan Geçme ![/CENTER]

[CENTER]Hilemiz Gayet Temiztir.
Sadece Kernel Inject programinda virus vardir zararsizdir. Isterseniz Kernel Injecti silip baska inject kullanabilirsiniz diger tum dosyalar temizdir.
[/CENTER]

[CENTER]Kamer Multihack Goruntusu

[IMG]Reklam Yasaktır!b1111.hizliresimReklam Yasaktır!/r/n/n7pv.jpg[/IMG]

:f08: Multihack Ozellikleri ;

Zirhsiz Atlarda Zirhli gibi vurma
EasyM2 Gibi Kasma
Oto Pot Basma
Oto Toplama Auto Pickup
Oto Skill basma
Exp arttirici donatım
BK Okuyucu Sans Arttirici
No Fog
Zoom
Speed attack
Speed hizli kosma
Olunce otomatik yeniden dogma
Otomatik vurma kilic kipirdatma.
[/CENTER]

[CENTER]:f08: Anlatim ;[/CENTER]

Anlatimimiz videoda mevcut ben genede anlamayanlara anlatayım! Dosyamizi indirip metin2 atilacaklar klasorune girip dosyalari metin2 atiyoruz ve hemen metin2 starter.exe tikliyoruz karsimiza cikan yere "kamarun" yazin tirnak isareti olmadan ve oyun acildi hesabimiza girelim karakteri secelim kernel detectiveyi acalim. Procces'e gelelim orada metin2client.bin seçelim ve libraries gelelim oradan tekrar metin2client.bin seçip sag tiklayip new inject library diyoruz ve multihack_kamer seciyoruz ve hersey bitti bu kadar =) iyi oyunlar dilerim.

[CENTER]Videolu Anlatim ;[/CENTER]

[CENTER]
[GAMESELF]df9b954fea72650771a[/GAMESELF]
[/CENTER]

[URL="Reklam Yasaktır!gameselfReklam Yasaktır!/video/df9b954fea72650771a"][CENTER]Tam Ekran İzlemek İçin Tıklayınız.[/CENTER]
[/URL]

========================================

[CENTER]Resime Tıklayınız

[URL="Reklam Yasaktır!adf.ly/3nlxd"][IMG]Reklam Yasaktır!d1201.hizliresimReklam Yasaktır!/t/7/1n6r7.jpg[/IMG][/CENTER][/URL]

[CENTER]Resime Tıklayınız

[URL="Reklam Yasaktır!virustotalReklam Yasaktır!/file-scan/report.html?id=cd41224f560dfafbd7a5936f37d417f7cf400ddb57a6130b90e2417408152c61-1321798136"][IMG]Reklam Yasaktır!c1110.hizliresimReklam Yasaktır!/q/u/5d7j.png[/IMG][/URL][/CENTER]

[CENTER]Konu Mesajlari [Eklenecek]
[/CENTER]
Reply
Konu Sabitlendi. Güzel Paylaşım Teşekkürler.
İletişim: Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.

Taklit Ediliyorsak BAŞARDIK Demektir. !

[img]Reklam Yasaktır!e1201.hizliresimReklam Yasaktır!/t/y/28d67.gif[/img]

Alta Bak Sayfam .
Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.
Reply

[-]
Quick Reply

Human Verification
Please tick the checkbox that you see below. This process is used to prevent automated spam bots.

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping