Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Metin2 // Auto Damage // Çekme Hilesi // Uzaktan Vuruş // Video+Benim Yapimim! + PACK
dreamfancy;6545535 Wrote:[COLOR="Blue"][CENTER][SIZE="3"]Ilk Olarak Hileyi Acarken Sifre ister Hemen Begenin Yoksa Hileyi calistirirken sifre bulamaz goremezsiniz. Aktif Olmaz.[/SIZE][/CENTER][/COLOR]

[CENTER][COLOR="Blue"][SIZE="3"]Yoneticiler Konuyu Kilitlemeyin Diyorum Cunku
Bu yeni versiyon. Altini cizerek soyluyorum.[/SIZE][/COLOR]
[/CENTER]

[CENTER]Hileden Müthiş Bir Görüntü ;[/CENTER]

[CENTER][COLOR="Red"]Hilemizin En Buyuk Ozelligi Bir Skilde 3 -4 Kere atak yaparak tum slotlari 1 hit gibi oldurmesidir.[/COLOR][/CENTER]

[CENTER][URL="Reklam Yasaktır!goo.gl/mc9cY"][IMG]Reklam Yasaktır!c1109.hizliresimReklam Yasaktır!/11/9/13/3130.bmp[/IMG][/URL]

:f08: Anlatim ;[/CENTER]

Anlatim zaten videoda var ama giremeyen veya sorun olursa diye anlatıyorum.
indirdiğimiz dosyalari rar'dan çıkartıp Hileyi aktif etmek icin begen adli dosyaya tikliyoruz ve sayfayi begeniyoruz yoksa hile aktif olmaz. ve indirdiklerimizi metin2 içine atıyoruz sonra oyuna giriyoruz slotlarin yanina gidiyoruz. İşimiz bukadar hile çalışıyor.. Savaşçı Ninja Sura şaman Kız erkek farketmez her karakterde çalışmaktadır.

[CENTER][GAMESELF]c3601d9c37444423452[/GAMESELF]

[URL="Reklam Yasaktır!gameselfReklam Yasaktır!/video/c3601d9c37444423452"]Video'yu Tam Ekran İzlemek İcin Tikla[/URL][/CENTER]

[SIZE="5"][COLOR="Black"]=================================[/COLOR][/SIZE]
[CENTER][COLOR="Blue"][SIZE="3"]
Resime Tiklayin
[/SIZE][/COLOR]

[URL="Reklam Yasaktır!adf.ly/3p4UU"][IMG]Reklam Yasaktır!d1201.hizliresimReklam Yasaktır!/t/7/1n6r7.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]

=================================

[CENTER][SIZE="3"][COLOR="Blue"]Resime Tıklayınız[/COLOR]
[/SIZE]
[URL="Reklam Yasaktır!virustotalReklam Yasaktır!/url-scan/report.html?id=fef9fe40e7f87ceb361c08ac1b8a8986-1316010649"][IMG]Reklam Yasaktır!a1112.hizliresimReklam Yasaktır!/s/6/y63x.png[/IMG][/URL][/CENTER]

=================================

[CENTER]
Konu Mesajlari
[/CENTER]

Reply

[-]
Quick Reply

Human Verification
Please tick the checkbox that you see below. This process is used to prevent automated spam bots.

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping