Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Suikastçi Hakkında Bilgi
Brick 
slm arkdaslar ben 83 lw den sonra suıkastcı oldum tecrubemı sızlerle paylaşıcam
umarım yardımcı olabılırım.

öncelıkle suıkastcılık kesınlıkle 90+ meslegıdır.
oyuna yenı baslıyan bırı ıcın hiç önermem bu meslegı.
suıkastcılık meslegınde en önemlı problem Hp sorunumuzdur
bu yuzden suıkastcılık str(GÜÇ) vermek gerekır.
suıkastcılık kesınlıkle kasma meslegı deıldır
suıkastcılık PvP ıcın tasarlanmıs bır meslekdır
suıkastcılık çok sınır bozucu bır meslekdır
oyunun en ıyı özelıgı sızdedır çünkü görünmezsiniz
sizi görmek ıcın para harcayıp tanrısal göz alırlar sızden korkarlar
5 dkk lık tanrısal göz ıcın 500 k yı gozden cıkaranlar olur sizcede gıcık bı meslek deılmı?
rakıplerınızı dahada gıcık edebılırsınız tanrısal goz açanı anladıgınzıda içerde afk olarakxD(500k boşa gıder)

meslekler arası fark oldugu gıbı karakterler arasıda fark wardır bır ornek verıcem sıze
palacı bı char lw aldıgı zaman 6 hp gelır,baltacıya ise 8 hp 2 hp lık fark fazla deıl gıbı gelebılır
ama lw aldıkca bu fark katlanır ben cok 1-2 Hp den döndüm
Hp sorunu olan bı meslek ıcın bnce dede en ıyı karakterdır tabe sılahı asa olamak şartı ile

suıkastcı palacı 1 sanıyede 2 skıl atabılır adamın bırakın pot basmaya fırsatı ne oldugunu bıle anlıyamaz
palacı bu yonden daha ıyı gıbı 2hp lık farkı da olmasa tam super olacak

bu meslegın tek özelıgı wardır oda KİLL suıkastcı olursanız E'6 dan cıkmazsınız gunde %30 kasıoyorum
zhuag keserek bu lw de.

suıkatcının en zevk aldıgı işde baska bı suıkastcıyı kesmekdır anlatılmaz yaşanır derlerya işte öle bısey
suıkastcı kesmek

suıkastcı olursanz tanrısal goz dıe bı sorununuzda olmaz takıp etme adlı bı skıl sayesınde ortamdakı butun suıkastcıları gorebılırsınız

meslegın 2.meslegıde kuşkusuz Fedai olmalı en kral 2.meslekdır arkdaslar

90+ bı suıkastı ıcın 2 seçenek vardır
1=full güç; bu sayede sadece düz atak yaparak 100 lw adamı bıle kesersınız cunku rakıplerınız skıldef olcak sız ise düz atak yapcaksınız palanızda %s.o olursa atak guclenır
2.meslekde Fedai ise miss yane ıska vurma şansınız yok 100 lw adam karsınızda duramaz

bn bu seçenegı pek sevmıyorum duz atakla adam kesmeyı Confused hıc zevk tat alamıyorum

2=270guc full zeka hane derlerya tadından yenmez işte öle bısey olur charınız 1 sanıyede 2 skıl atasınız

suıkastcının en guzel skıllerınden bırıde can çekme skılı adamın canını çeker sıze ekler
bn suıkastcı kasarken hıc pot basmazdım cok super bı skıl bu skıl sayesınde eger palacı ısenız 1 sanıyede 2 skıl atabılırsınız

not=şuanda aklıma gelen bunlar konuyla ılgılı bı problemınız aklınza takılan soru olursa yorumlarınızda esirgemeyın
[img]Reklam Yasaktır!d1202.hizliresimReklam Yasaktır!/u/3/2dc6k.gif[/img]

Reply

[-]
Quick Reply

Human Verification
Please tick the checkbox that you see below. This process is used to prevent automated spam bots.

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping