Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sanalika Nedir?
Sanalika nedir?

Sanalika, kullanıcıların kendilerini çizgi karakterlerle ifade edebildikleri, arkadaşlarıyla oyun oynayabildikleri, sohbet edebildikleri, renkli mekanlardan oluşan, şehir görünümünde bir oyundur.

10 milyondan fazla üye ve 10 bin aktif kullanıcıya sahip olan Sanalika, büyük bir sanal dünyadır. Günden güne gelişen bu eğlenceli dünyada, kişiye özel karakterler, cadde, park, bina ve odalar ile; satranç, dart, pong vb. birçok oyun, kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır.

Sanalika'da kendinizi istediğiniz tarzda ifade edebilir, farklı yaşam alanlarından olan insanlarla tanışabilir, özel ve çoklu oyuncularla oynanabilen oyunlar sayesinde eğlenceli vakit geçirebilir, Sanalika içinde bulunan çeşitli mekanlarda (sergi salonu, festival alanı, sinema salonu, vb.) etkinliklere katılabilirsiniz. Sanalika, gerçek hayattaki aktivitelerinizi birebir yaşayabileceğiniz en detaylı sanal yaşam alanıdır. Bu özellikleriyle benzerlerinden ayrılmakta ve size bambaşka bir sanal hayat deneyimi sunmaktadır
Binlerce yeni arkadaşla tanışmaya, arkadaşlarınızla beraber eğlenceli çoklu sanal oyunlar oynamaya, bambaşka bir sanal dünyayı, Sanalika'yı keşfetmeye hazır mısınız?

İletişim: Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.

* Eski Arsiv Forum Admini *
Reply
hic oynamadım Big Grin
[img]Reklam Yasaktır!d1202.hizliresimReklam Yasaktır!/u/3/2dc6k.gif[/img]

Reply
Çok oynadım Big Grin nere gitsem herkes sevgili oluyor.
Reply
BEN HİÇ OYNAMADIM BİDE BU OYUNU NERDEN BULABİLİRİZ ?
İletişim : Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.

[img]Reklam Yasaktır!elder-geekReklam Yasaktır!/wp-content/uploads/2011/11/CallOfDuty-MW3-Banner.jpg[/img]
Reply
abi google diye bi şey çıktı bilmiyon mu Big Grin Big Grin
Reply

[-]
Quick Reply

Human Verification
Please tick the checkbox that you see below. This process is used to prevent automated spam bots.

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping