Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ve İşte! Hamachi Server Kurulur !
Brick 
İsteyen herkeze hamachi server kurulur. Tek yapmanız gereken şey forumumuza üye olup orjinal 30 konu açmanız.

1- Konular gelişigüzel olmayacak
2- Konularda reklam bulunmayacak
3- Server isteyen bu konu altında bize bildirecek.
Reply
Ben de daha önce açtım bilirmisin bilmem. Ama Bu PC' yi Windows XP' ye çevirirsem daha rahat olur.
[img]Reklam Yasaktır!lh5.ggphtReklam Yasaktır!/alex.wolken/SJeOhOlRZKI/AAAAAAAAAvY/_Dbh7aj4gwA/s400/DevilMayCry4_DX9%202008-08-04%2017-56-27-78.jpg[/img]
[img]Reklam Yasaktır!2.bp.blogspotReklam Yasaktır!/_D4U4wxbgmMQ/R8AKAG6jZvI/AAAAAAAAAXQ/FkpLQd13GUM/s400/Devil+May+Cry+wide.jpg[/img]
Reply
Aynen. Windows 7 daha iyi dediler ama bir çoğu şeyi çalıştırmıyor.
Reply
(01-15-2012, 01:36 AM)Prototype_61 Wrote: Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.Aynen. Windows 7 daha iyi dediler ama bir çoğu şeyi çalıştırmıyor.

30 Konu geçersen seviniriz...

[img]Reklam Yasaktır!d1202.hizliresimReklam Yasaktır!/u/3/2dc6k.gif[/img]

Reply
Banada Server Kurarmısın Adimin
Reply
kurarım janjan 30 konuyu geç sanada server kuralim
[img]Reklam Yasaktır!d1202.hizliresimReklam Yasaktır!/u/3/2dc6k.gif[/img]

Reply
BANADA AÇ 30 KONUYU ÇOKTAN GEÇTİM Big Grin Big Grin Big Grin AÇICAKMISIN AMA BEN HAMACHİDEN GİRMEYİ BİLMİYORUM BOŞVER KALSIN GÜZEL PAYLAŞIM
İletişim : Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.

[img]Reklam Yasaktır!elder-geekReklam Yasaktır!/wp-content/uploads/2011/11/CallOfDuty-MW3-Banner.jpg[/img]
Reply
kardeş ben kurudm sw 2011 server files yükledim ama start verince sorun çıkıyor neden olabilir.
Metin2 - Counter Strike 1.6 - Forum Hayranı Smile
Reply

[-]
Quick Reply

Human Verification
Please tick the checkbox that you see below. This process is used to prevent automated spam bots.

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping