Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MX vs ATV Unleashed Full indir
[img]Reklam Yasaktır!oyunarsivi.eu/uploads/images/kSynq.jpg[/img]

MX vs ATV Unleashed Full indir

Şöyle eğlenerek doya doya oynadığım motor yarışı oyunları Moto Racer 2 ve Moto GP 2 olmuştur hep. Onlar haricinde bu zamana kadar PC"de keyifle motor yarışı oynadığımı hatırlamıyorum. İşte MX vs. ATV Unleashed PC"de bizi eğlendirebilecek motor yarışı olarak imdada yetişiyor. Sakın bir simülasyon beklemeyin ve hemen bir arkadaşınızı yanınıza oturtun. Çünkü gerçekten eğleneceğiz.

MX vs. ATV Unleashed, ne muhteşem grafikler ile geliyor ne de harika bir fizik motoru ile. Sanki yapımcılar hadi buyurun şöyle grafikten, gerçeklikten kafanızı kaldırın da eğlenelim biraz demişler. Bana soracak olursanız çok da iyi etmişler. Çünkü Moto GP 3 ile çileden çıkmıştım resmen her şey güzeldi fakat tam bir felaketti benim için. 2. oyundan bile çok zorlanmıştım, alışana kadar da canım çıkmıştı. Neyse, oyunumuz simülasyon değil zaten. MX vs. ATV Unleashed adında da anlaşılacağı gibi hem MX serisi motorları, hem de ATV"leri kullanacağımız hani şu dört tekerli hep bizim de olsa da şöyle dağ bayır dolaşsak dediğimiz motorlar Smile ve hatta her ikisi ile yarışlar yapabileceğimiz eğlenceli bir motor yarışı oyunu. Aslında MX vs. ATV Unleashed tam bir arcade oyunu. Tamamen oyuncuların hoş vakitler geçirmesi için tasarlanmış bir oyun bana göre. O yüzden keyif almaya bakın.

Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 2000/XP
İşlemci: 1.2 GHz Intel Pentium III
RAM: 256 MB
Ekran Kartı: 32 MB nVidia GeForce2 or ATi Radeon 7500 Class
HDD: 1200 MB

Oyunun Yüklenmesi

1.ISO uzantili dosyayı PowerISO veya Daemon Tools ile Açın.
2.Oyunu yükleyin.
3.Crack klasörünü ISO içinden alın ve Oyunu kurduğunuz yere atın.
4.Artık Oyundasınız!

[img]Reklam Yasaktır!image.gamespotcdnReklam Yasaktır!/gamespot/images/2006/033/reviews/930883_20060203_790screen001.jpg[/img]
[img]Reklam Yasaktır!image.gamespotcdnReklam Yasaktır!/gamespot/images/2006/033/reviews/930883_20060203_790screen004.jpg[/img]
[img]Reklam Yasaktır!image.gamespotcdnReklam Yasaktır!/gamespot/images/2006/033/reviews/930883_20060203_790screen003.jpg[/img]
[img]Reklam Yasaktır!image.gamespotcdnReklam Yasaktır!/gamespot/images/2006/033/reviews/930883_20060203_790screen012.jpg[/img]
[video=youtube]Reklam Yasaktır!youtubeReklam Yasaktır!/watch?feature=player_embedded&v=8_aZ5iBjf7E[/video]

Reklam Yasaktır!fileserveReklam Yasaktır!/file/HyzH4UV/Oyunarsivi.Eu.OA.BACKUP.00610.ATV.part1.rar
Reklam Yasaktır!fileserveReklam Yasaktır!/file/VUgXtWf/Oyunarsivi.Eu.OA.BACKUP.00610.ATV.part2.rar
[img]Reklam Yasaktır!d1202.hizliresimReklam Yasaktır!/u/3/2dc6k.gif[/img]

Reply

[-]
Quick Reply

Human Verification
Please tick the checkbox that you see below. This process is used to prevent automated spam bots.

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping